Aktualitet

Rrëzohen nga skela dy punëtorë në Gjirokastër, dërgohen me urgjencë në spital


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:02 - 16/07/21 |
mapo.al

Dy punëtorë të “By Pass-it” tek Ura e Nanxës, në Gjirokastër, janë rrëzuar nga skela, teksa kanë qenë duke punuar.


Raportohet se janë rrëzuar punëtorët Agron Baboçi, 59 vjeç, dhe Erjon Meçani, 37 vjeç.


Punëtorët janë dërguar menjëherë në Spitalin e Gjirokastrës dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.1


Etiketa: , ,

Pas