ShowBizz

Rrëzohet keq gjatë koncertit, Lady Gaga filmohet nga një i pranishëm

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:02 - 18/10/19 |
mapo.al

Lady Gaga njihet ngahera si një ndër artistet më të guximshme dhe më të “çmendura”, sidomos kur bëhet fjalë për performanca skenike.


Së fundmi, Gaga ka pësuar një incident që mund t’i kishte shkaktuar lëndime mjaft serioze.


Gjatë shfaqjes së saj “Enigma”, në Las Vegas, Gaga është rrëzuar nga skena, ndërkohë që po kërcente me një fans të sajin, me këmbë të mbështjella rreth belit të tij.


Ky moment, i cili është bërë viral, është filmuar nga një i pranishëm në koncert, i cili e ka bashkëshoqëruar me shkrimin: Dreqi e marrtë! Nuk mund ta besoj që kam arritur ta kap këtë çast.


 


Etiketa:

Pas