Aktualitet

Rrëzohet nga çatia e shtëpisë, niset me urgjencë drejt Traumës 36-vjeçari nga Kamza

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:50 - 03/06/20 |
mapo.al

Një 36-vjeçar është rrëzuar nga çatia e shtëpisë së tij pasditen e sotme në zonën e Kamzës.


Informacionet e para thonë se i riu ishte ngjitur në çatinë e shtëpisë së tij për të rregulluar diçka por ka humbur ekuilibrin dhe është rrëzuar.


36-vjeçari është nisur me urgjencë për në spitalin e Traumës dhe ndodhet në spital në gjendje të rëndë për jetën ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të zbuluar shkaqet e rrëzimit të të riut.
Etiketa: ,

Pas