Aktualitet

Rrëzohet parashutisti në Vlorë, përplaset me palmat dhe bie përtokë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:01 - 18/06/21 |
mapo.al

Një parashutist në Vlorë është përplasur me palmat dhe më pas ka rënë përtokë.


Pas rënies nga lartësia, parashutisti ka marrë disa plagë në qafë dhe ka pësuar shembje në trup.


Kjo mund t’i kushtonte jetën parashutistit.

Mësohet se parashutisti i lënduar është shtetas i huaj.Ndërkohë ai është transportuar me urgjencë për në Spitalin e Vlorës.16


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas