ShowBizz

Rrihet dhe gjakoset Andi i “Përputhen”? Zbulohet e vërteta e videos


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:55 - 16/12/20 |
mapo.al

Ditën e djeshme qarkulloi në media një video e Andi Shehut, pjesmarrës në emisionin e pasdites “Përputhen” i cili ka marrë jo pak vëmendjen e publikut shqiptar.


Në video, Andi rrihej nga këngëtari Petro Xhori. Ky i fundit dukej ta qëllonte yllin e “Përputhen” me grushta derisa e gjakosi. Pas videos, media të ndryshme aludonin se sherri ishte për një vajzë.


Mirë po, këto aludime janë shuar nga vetë këngëtari Xhori, pasi publikoi videoklipin e tij më të ri, i cili nis pikërisht me skenat që qarkulluan edhe ditën e djeshme në media.


Pra, e gjitha ishte ‘skenar’ i videoklipit, djemtë nuk janë rrahur!1


Etiketa: , ,

Pas