Aktualitet

Rrihet për shkak të detyrës, arkitekti i Bashkisë Vlorë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:36 - 12/10/19 |
ro ot

Pak ditë pasi u dogj makina e kryetarit të Bashkisë së Vlorës, shënohet një tjeter akt dhune. Policia bën të ditur se dy persona kanë rrahur shtetasin K.M. me funksion arkitekt pranë Bashkisë Vlorë. Konflikti mes autorëve dhe arkitektit ka ardhur për shkak të detyrës së këtij të fundit.


Njoftimi i Policisë së Vlorës


Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin E.C., 47 vjeç, banues në Vlorë.Seksioni i Hetimit të Krimit ka bërë arrestimin e shtetasit E.C pasi dyshohet se në bashkëpunim me shtetasin A.M (shpallur në kërkim), në lagjen “15 Tetori” kanë goditur për shkak të detyrës shtetasin K.M., me funksion arkitekt pranë Bashkisë Vlorë.


Materialet iu referuan Prokurorisë në ngarkim të secilit për veprime të mëtejshme.


Lexo edhe:

I dogjën makinën, ja reagimi i Kryebashkiakut Leli për “Mapo”

 


Etiketa: , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas