Kryesore

Rriten temperaturat në mëngjes, si pritet të jetë moti gjatë ditës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:31 - 31/08/21 |
mapo.al

Sot moti do të jetë i qëndrueshëm duke kushtëzuar alternime kthjellimesh dhe vranësirash kalimtare deri në mesditë.


Por pasditja dhe kryesisht orët e mbrëmjes sjellin shpeshtim të vranësirave kryesisht në zonat veriore duke sjellë ndonjë shi të papërfillshëm.


Temperaturat e ajrit rriten sërisht në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 12°C deri në 31°C.Era do fryjë e lehtë me shpejtësi deri 45 km/h, nga drejtimi Veriperëndimor ndërsa në det të hapur krijohet dallgëzim mbi 4 ballë.1
Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas