Kryesore

“Rriten temperaturat” – Njihuni me parashikimin e motit sot dhe nesër


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:55 - 20/02/21 |
mapo.al

Masat ajrore të qendrueshme do të vijojnë të ndikojnë vendin tonë edhe përgjatë fundjavës dhe fillimit të javës që vjen.

Moti parashikohet kryesisht i kthjellët e vranësira kalimatre këto më të theksuara ditën e shtunë dhe të djelë.


Era nga veriperëndimi-jugperëndimi me shpejtësi 1-8m/sek. Valëzimi në dete i forcës 1-2 ballë.
Temperaturat do të pësojnë rritje graduale në të dyja vlerat.


1Etiketa:

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas