Sport

Rrjetet sociale marrin “peng” Seria A, lojtarët e Interit në fushë me emrat në Instagram


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:23 - 17/04/18 |
mapo.al

Interi dhe Kaljari do të përballen mbrëmjen e sotme në San Siro, në ndeshjen e vlefshme për javën e 33-të të Seria A. Por, një risi vjen nga klubi zikaltër. Sonte, ata do të zbresin në fushë, teksa fanellat e tyre nuk do të kenë mbi shpinë emrat e zakonshëm, por ata të Instagramit.1

Etiketa: , , , ,

Pas