ShowBizz

Rrjetet sociale shpërthejnë ndaj anglishtes së çalë të Jonidës               Publikuar në : 15:33 - 15/05/19 |
mapo.al

Jonida Maliqi, e cila do të përfaqësojë mbrëmjen e nesërme Shqipërinë në “Eurovision 2019” me këngën “Ktheju Tokës”, ka provokuar me intervistën e saj të fundit në të shpërthimin e rrjeteve sociale.


Në një moment kur vëmendja e të gjithëve duhet të ishte mbi këngën dhe performancën në Tel Aviv, të gjithë kanë mbetur të çuditur nga anglishtja e saj e çalë.

Ndonëse Jonida ka publikuar së fundmi në “Instagram” një video ku pretendon se është e zonja të komunikojë në gjuhën angleze, rrjeti duket se ka nxjerrë një sërë sekuencash të shkëputura nga intervista në fjalë ku tregohet tërësisht e kundërta.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas