KMR

‘Rrofshin babushat!’/ Eskorta 26-vjeçare tregon dhuratat që i bëjnë të moshuarit pasanikë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:11 - 14/11/18 |
mapo.al

Një 26-vjeçare nga Zelanda e Re ka treguar dhuratat që merr nga ata që quhen “babusha”.


Brooke West thotë se burrat e pasur dhe të moshuar i njeh në punën e saj si striptiste, por nënvizon se nuk ka asgjë seksuale mes saj dhe atyre.


“Nuk bëhet fjalë për seks, thjesht për shoqëri. Të shkosh me para’ me meshkujt është prostitucion. Ata duan shoqëri, por ka rrezik që të bëhen edhe shumë posesivë ndaj teje. Duhet të dish ta menaxhosh situatën. Nëse unë nuk ndihem mirë me ndonjërin prej tyre, e heq nga lista e “babushave”. Kur janë të mirë, të ndihmojnë që të arrish shumë gjëra”,- tregon Brooke.


26-vjeçarja thotë se “babushat” i paguajnë pushimet, i blejnë parfume, këpucë e shumë dhurata të tjera, pa kërkuar seks në këmbim. Sigurisht, ka nga ata që thjesht i japin para’ të thata.


<
>
babushat br1 br2 br3 br4 br5 br6 br7 br8 br9 br10 br11 br12 br13 br14 br15 br16 page-70-527x350


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas