Aktualitet

Rrokadë tek burgjet/ Emrat e 24 shefave të rinj, mes tyre dy gra

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:50 - 09/11/19 |
ro ot

Ashtu siç ishte paralajmëruar janë ndryshuar të gjithë shefat e Policisë së Burgjeve. Një vendim i tillë sipas Ministrisë së Drejtësisë është ndërmarrë me qëllim rritjen e performancës në kuadër të reformës për transformimin e sistemit penitenciar. Mes 24 emrave te rinj dy jane drejtuese gra.


IEVP Ali Demi i njohur edhe si burgu i grave i është besuar Mimoza Rumano si dhe spitali i burgut i është besuar Elona Prespa.

Lista e plotë


IEVP Shef policie


1 Burrel Kadri Koxha


2 Ali Demi Mimoza Rumano

3 Kukës Mentor Rada

4 Tepelenë Het’hem Llapi

5 Krujë Lulzim Haxhia

6 Sarandë Artur Musta

7 Kavajë Mina Velo

8 Fier Bashkim Meçe

9 Berat Ilia Papa

10 Korçë Altin Gusho

11 Tropojë Selim Selimaj

12 Peqin Hysni Ndreu

13 Spitali Burgjeve Elona Prespa

14 Jordan Misja Nikolin Gjonpali

15 Shkodër Tofik Sinani

16 Lezhë Zydi Katroshi

17 Vlorë Lefter Shehu

18 Durrës Gëzim Gjoni

19 Lushnjë Syrja Malasi

20 Fushë Krujë Fatos Dosti

21 Vaqarr Agim Tafaj

22 Elbasan Fatjom Sadiku

23 Mine Peza Ferdinand Preçi

24 Rrogozhinë Fatmir Kacelli


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas