Aktualitet

“Rruga e Arbërit” – Rama nxjerr videon: Edhe pak nga ëndrra 100-vjeçare


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:42 - 14/04/21 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama, ka publikuar një video në rrjete sociale ku shkruan se është rrugës për Dibër.


Kreu i qeverisë shprehet se edhe pak ka mbetur nga Rruga e Arbërit, ëndrra 100-vjeçare për t’u bërë realitet.


Për Dibër nga Rruga e Arbërit. Edhe pak dhe ëndrra 100-vjeçare është realitet.”-shkruan Rama.

1

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas