Aktualitet

“Rrugëtim të mbarë dhe të suksesshëm” – Rama uron vitin e ri shkollor


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:35 - 27/09/21 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e kësaj të hëne e ka nisur me një urim për të gjithë nxënësit e arsimit parauniversitar që fillojnë shkollën.


Rama përmes një postimi në rrjetin social Facebook shkruan se uron çdo nxënës për një vit sa më të mbarë dhe të suksesshëm shkollor për një të ardhme më të mirë.


Statusi i Ramës
“MIRËMËNGJES 😊dhe me zilën e parë që bie për disa nga shkollat e reja të rindërtuara pas tërmetit, uroj përzemërsisht çdo nxënës që nis sot vitin e ri shkollor, shumë suksese e mbarësi në këtë rrugëtim të bukur dijeje për të ardhmen📚
#ShqipëriaeArdhmjaJonë🇦🇱⭐”m shkruan Rama.10


Etiketa: , ,

Pas