Aktualitet

“Ruani qetësinë në çift” – Horoskopi i ditës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:00 - 29/10/20 |
mapo.al

Ky është horoskopi për ditën e enjte 29 tetor 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.Dashi


Në dashuri nuk priten lajme të mira nëse nuk merrni masa për të përmirësuar marrëdhënien. Në frontin e punës, ju me të vërtetë dëshironi të ndryshoni mjedisin tuaj: kushtojini vëmendje të kaluarës, keni disa probleme në lidhje me hipotekat dhe kreditë për t’i zgjidhur!Demi


Ju dëshironi të jetoni një dashuri të pastër dhe të sinqertë: muaji do të përfundojë me perspektiva të mira. Sa i përket punës, është një kohë e mirë: mos harroni se jeni maja e ekuilibrit.


Binjakët

Ruani qetësinë në çift. Në frontin e punës, mos u lodhni, veçanërisht nëse duhet të përballeni me një provë të rëndësishme!

Gaforrja

Ruani qetësinë dhe mbajini nën kontroll historitë e dashurisë. Në frontin e biznesit, jini të durueshëm dhe përpiquni të mos bëni shumë gjëra në të njëjtën kohë.

Luani

Venusi është përsëri në favor: nëse duhet të sqaroni diçka, bëjeni tani. Në frontin e punës, jini të kujdesshëm: vetëm në këtë mënyrë do të kapërceni pengesat.

Lexo edhe :  "Lajm i mirë" - Horoskopi, çfarë parashikojnë yjet për ju sot

Virgjëresha

Fundjavë pozitive për ndjenjat, situatë e shkëlqyer astrologjike. Në frontin e biznesit, ka shumë të ngjarë të keni marrë një rol kryesor për disa kohë!

Peshorja

Hëna është në disfavor. Kini kujdes nëse keni dy histori në të njëjtën kohë. Në frontin e punës pritet të keni disa konflikte me bashkëpunëtorët.

Akrepi

Venusi në muajin nëntor do të jetë në anën tuaj, do t’ju ​​ndihmojë në dashuri. Në frontin e punës, ju do të gjeni qetësi dhe ekuilibër me kolegët!

Shigjetari

Venusi është rikthyer i favorshëm që nga dje: një situatë më e qetë në dashuri. Në frontin e punës, propozoni dhe prezantoni idetë dhe projektet tuaja!

Bricjapi

Hëna është në një aspekt të vështirë: ruaj qetësinë edhe në dashuri. Në frontin e punës, dita është pak jo e mirë: ju keni pak përqëndrim!

Ujori

Mjaft polemikë në dashuri, përpiquni t’i kufizoni ato. Në frontin e punës, kushtojini vëmendje shpenzimeve: nuk mund të përballoni zgjedhje të këqija!

Peshqit

Venusi është pothuajse në anën tuaj – një lajm i mirë për ndjenjat. Sa i përket punës, nëse keni pasur probleme tani lehtë mund t’i kapërceni ato!


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas