ShowBizz

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku në romancë si kurrë më parë (Foto)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:30 - 22/02/20 |
mapo.al

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku tanimë janë një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku dhe lidhja e tyre e dashurisë nuk ka mbetur pa u komentuar nga mediat. E gjithë vëmendja është tek ata dhe deklaratat që bëjnë për njëri-tjetrin.


Ditën e djeshme çifti u nis për një udhëtim dhe Rudina sapo zbuloi se ata ndodhen në Belgjikë ku kanë vizituar një ekspozitë. Më pas aktorja ka postuar një foto romantike ku çifti shfaqen duke u puthur në shi.

Etiketa:

Pas