Aktualitet

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku shijojnë disa ditë pushime jashtë Shqipërisë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:55 - 21/02/20 |
mapo.al

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku u vunë në qendër të vëmendjes pas ndarjes së moderatores nga ish-bashkëshorti dhe zyrtarizimit të lidhje së re të dashurisë, e cila duket se po shkon më së miri.


Çifti ka marrë disa ditë pushime dhe ën fotot e postuara nga aktorja, duket se ata kanë zgjedhur qytetin e bukur të Vjenës për t’u relaksuar.E lumtur në krahët e të dashurit, Dembacaj nuk mund të mos postonte foto duke puthur atë.


rudina dembacaj

87442890_3690507377688863_3636806189733380096_n-1rudina


Etiketa: ,

Pas