ShowBizz

Rudina Dembacaj ndahet nga bashkëshorti..?

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:15 - 21/09/19 |
mapo.al

Aktorja e humorit dhe moderatorja Rudina Dembacaj po përflitet së fundmi për një ndarje të mundshme nga bashkëshorti i saj Aleks, me të cilin ka edhe një vajzë. Arsyet e ndarjes nuk dihen, ndonëse disa portale shkruajnë se çifti është divorcuar për shkak të tradhtisë së aktores me një person publik.


E kontaktuar nga “Iconstyle.al” lidhur me lajmet që po qarkullojnë, Dembacaj është shprehur se për momentin nuk dëshiron të flasë për këtë çështje, duke na lënë kështu të kuptojmë se nuk bëhet fjalë për aludime të pabaza.


Dyshimet për ndarje përforcohen për shkak të mungesës së fotove të përbashkëta nëpër rrjete sociale, apo qoftë edhe të deklaratave të dashurisë nga ana e Rudinës, të cilat ishin mjaft të shpeshta nëpër ekrane televizive.


Risjellim në vëmendje se Rudina Dembacaj dhe Aleks e celebruan dashurinë në martesë në qershor të vitit 2016.


<
>
24327585_409152459502492_8910163075802333184_n-640x800 24332191_381239168986213_1682161956233936896_n-640x799 25009395_312450742575028_6275874429880762368_n-640x800 25021605_144581772870334_2589694588897722368_n-640x480 25037977_165243927419457_2156841385305571328_n-640x640 40193655_265112614340892_1999350005584969392_n-640x640 40268885_273799516775958_3686339703960764416_n-640x480


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas