Aktualitet

Rudina Hajdari: U tërhoqën në momentin e fundit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:14 - 31/05/20 |
mapo.al

Deputetja e opozitës parlamentare, Rudina Hajdari deklaron se partitë u tërhoqën në momentin e fundit.


“Këta nuk duan t’ia dinë për shqiptarët. Kjo është e trishtë. Ambasada amerikane vjen në këtë ndërtesë për të negociuar vetëm se duan interesin e shqiptarëve por ata ia mbyllën derën edhe ambasadës dhe popullit. I thanë se nuk janë gati për një marrëveshje. U tërhoqën në momentin e fundit”, tha Hajdari.

Etiketa: ,

Pas