ShowBizz

S4MM dhe Fero rikthejnë profilet e Instagramit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:20 - 06/05/20 |
mapo.al

Reperi S4MM dhe Fero, kanë rënë pre e sulmeve kibernetike, pasi iu është vjedhur Instagrami nga persona të panjohur.


I pari që ra pre e këtyre sulmeve ishte reperi Fero, i cili tani ja ka dalë ta rimarrë adresën e tij dhe nuk ka ngurruar të postojë një video.


 


 


 

View this post on Instagram

 

A post shared by @ferofera on

Fero është në makinë me maskë ndërkohë komentet janë të shumta na adhuruesit e muzikës së tij.

See the source image

S4MM ishte artisti i dytë të cilit ia kishin vjedhur profilin e po të njëjtit rrjet social.

Ndryshe nga Fero, këtij të fundit i publikuan biseda private me të dashurën e tij dhe larguan të gjitha fotografitë e reperit.

Në një fotografi të publikuar në ‘Instastory’, reperi nga Maqedonia ka treguar se tashmë ka rikthyer rrjetin social pasi kishte ndërmarrë disa hapa.

See the source image

See the source image

See the source image


Etiketa: ,

Pas