Aktualitet

“Sa bukur Mario”/ Kim Kardashian uron grimierin shqiptar për ditëlindje: Je zemra ime (FOTO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:27 - 02/10/20 |
mapo.al

Ditën e djeshme grimieri shqiptar, Mario Dedivanovic ka festuar ditëlindjen. Ai më së miri njihet edhe si grimieri i yllit Kim Kardashian.


Dhe në ditën e veçantë për grimierin, nuk mungoi as urimi i Kim Kardashian, e cila publikoj disa fotografi të realizuara ndër vite ku shihet përkrah tij.
“Urime ditëlindjen për të vetmin dhe unikun Mario. Ti je zemra ime gjithë jetën. Të njoh prej një dekadë dhe je personi më besnik. Shumë i rrallë. Të dua përgjithmonë”, ka shkruar Kim në urimin për Marion.


<
>
Kim Kim1 Kim2 Kim3 Kim4 Kim5 Kim6 Kim7

 Etiketa: , ,

Pas