Aktualitet

Sa romantik Geti! Uron Marinën për ditëlindje me fjalët më të ëmbla


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:57 - 17/05/21 |
mapo.al

Marina Vjollca sot feston ditëlindjen e saj. Njëra nga femrat më të bukura të ekranit shqiptar është po ashtu ndër personazhet më të dashur për publikun.


Marina në këtë ditë veçantë padyshim do të ketë marr urime të panumërta por padyshim ai më i ëmbli i vjen nga bashkëshorti i saj, Getoar Selimi.


Artisti i njohur ka zgjedhur që në minutat e parë të datës 17 maj, të urojë gruan e tij përmes rrjeteve sociale.Bashkangjitur me një fotografi ku Marina duket yll si gjithmonë Geti ka shkruar: “Disa njerëz lexojnë libra dhe histori për të gjetur kuptimin e dashurisë. E tëra çfarë unë duhet të bëj është të shikoj në sytë e tu. Gëzuar ditëlindjen gruaja ime e dashur”.

Marina dhe Geti i kanë dhënë fund beqarisë duke e kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë me 10 shtator 2017 me një dasmë me mbi 300 të ftuar.

<
>
Getoari marina Marina dhe Geti Marina Getoari Marina Getoari1 Marina Getoari2 Marina dhe Getoari1
1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas