ShowBizz

Sabiani ndryshon pamjen, lyen flokët ngjyra-ngjyra

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:17 - 29/05/20 |
mapo.al

Sabiani ka vendosur të ndryshojë pamjen e tij.


Tashmë kaçurrelat e tij të gjata dhe të verdha janë transformuar.


 


 


 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sabiani (@sabiani_original) on

Këngëtari i ka lyer flokët në disa ngjyra të ndryshme.

 

View this post on Instagram

 

New look 🌈🤪

A post shared by Sabiani (@sabiani_original) on


Ai e ka postuar foton në Instagram dhe shkruan “Luku i ri”, duke e shoqëruar me ikonën e ylberit.

 

View this post on Instagram

 

🎬🎬🎬

A post shared by Sabiani (@sabiani_original) on


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas