Sabrina nuk pranonte të rikthehej, vëllai i të resë: E vrau me bukë në gojë

Një rrëfim i trishtë dhe prekës ai i vëllait të 23-vjeçares Sabrina Benga, e cila u ekzekutua në shtëpinë e prindërve të saj nga ish-bashkëshorti. Armando Bengaj duke folur për mediat pas krimit të rëndë që ndodhi në familjen e tij, tregoi se e motra është qëlluar nga 31-vjeçari Elton Metaj teksa ishte duke ngrënë … Continue reading Sabrina nuk pranonte të rikthehej, vëllai i të resë: E vrau me bukë në gojë