Politika

Saimir Tahiri dha dorëheqjen nga mandati, deputetja e LSI shpërndan çokollata në Kuvend

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 20:14 - 03/05/18 |
mapo.al

Ish-ministri i Brendshëm ka dhënë sot dorëheqjen nga mandati i deputetit dhe njoftoi se mund të hetohej si një qytetar i thjeshtë pas pasur nevojë për imunitetit e deputetit.


“Unë sot ju them se nuk jam palaço si ata që kanë qeverisur për 25 vite dhe sot bëjnë moral. Unë s’kam nevojë për imunitet për tu përballur me drejtësinë. Nga sot nuk jam më deputet”,- tha ish-ministri.Por duket se jo të gjithë e kanë pasur mendjen tek mandati i Saimir Tahirit apo te ligjet e miratura në Kuvend.


Deputetja e LSI, Nora Malaj ka shpërndarë çokollata tek të gjithë kolegët e saj, brenda dhe jashtë parlamentit pasi festonte ditëlindjen e bashkëshortit.

Fotot pikante janë shpërndarë nga fotografi Agim Rama.

<
>
Tahiri 640-0-5aeb1c675db1a 640-0-5aeb1c6b7a958 640-0-5aeb1c6b7a958 (1) 640-0-5aeb1c6a85394


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas