Aktualitet

Sali Berisha ‘non grata’, Soni Malaj tregon si e priti lajmin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:15 - 22/05/21 |
mapo.al

Arian Çani e ka pyetur këngëtaren e njohur Soni Malaj për mendimin e saj mbi shpalljen ‘non grata’ të Sali Berishës, meqë e ka dhe patriot.


“Unë për vite me rradhë kam qenë pjesë e fushatës elektorale të PD me ftesën e z. Berisha.


Ne artistët përgjithësisht mbështesim individët në politikë, jo partitë. Patjetër që më erdhi keq, i uroj shëndet z. Berisha.Nuk është puna e vajtjes ndoshta se sa gjesti që ti je ‘non grata’. Kujtdo që ti ndodhte kjo do më vinte keq dhe patjetër z. Berisha që e kam dhe patriot”, u shpreh Soni Malaj.1
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas