Aktualitet

Sali Berisha publikon videon e atentatit në Shëngjin: Narkopolicia në indiferencë të plotë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:27 - 12/09/20 |
mapo.al

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë një video në Facebook ku i ka dhënë zë një denoncimi të një qytetari. Në video tregohen pamjet e një atentati të ndodhur me 15 gusht në zonën e Shëngjinit në Lezhë.


Statusi i Sali Berishës:


I bejne atentat!Akuzon narkopolicine per indiference te plote!


Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e atentatit te qytetarit dixhital. sb


Perdhendetje dr Kam nje vidio te nje atentati qe me ka ndodhur me 15 gusht 2020 kam qen me bashkshorten dhe me dy femit me ka vazhduar per nga kryqezimi shengjinit e deri ne bushat te shkodres dhe kam kaluar tre postoblloqe policie dhe skan raguar fare i kam me vidio dhe tu me shiku policia dhe ka njoftu nusja ne tel ka vzhdu njekja 20 minuta te lutem me ndimo ti publikoj ti kam cuar video dhe ne fejzbuk Kjo esht vidio dyt shikojet c klasi gri dhe motorri pas dhe polici qarkullimit qe kap gjoja radion me kan shiku policit ka marr dhe nusja per 20 minuta komisarjatin e lezhes dhe njerzit e mi ne tel kan njoftu komisarjatin e lacit po asnje gje vec kur kam hik vet ne komisarjatin e shkodres se der ne bushat te shkodres me ka ndjek motrri duke me gjuajtur pastaj jan terjek dhe kan kthy atentatort mbrapsh per lezh policia ka dhene vetem njoftimin e meposhtem


Etiketa: , ,

Pas