Kronika

Sali Lushaj: Ja pse ka komunikuar Stresi me Bajrët


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:01 - 20/10/18 |
mapo.al

Sali Lushaj reagoi sërish për raportimet që bëhen mbi arrestimin e djalit të tij, Arkimed Lushaj, i njohur edhe si Stresi.


Me anë të një postimi në Facebook, Sali Lushaj thekson se djali i tij ka kontaktuar me anëtarë të familjes Bajri për të marrë pagesën që i takonte sa i përket performancës që ka zhvilluar në lokalin e tyre.


POSTIMI

“Miremengjesi o miqte e mi! Ju falenderoj per mbeshtetjen qe me keni dhene dhe kurajon e forte qe me keni dhene ku ma keni shtuar dhe me shume. Sot pashe flete-rrufene Tema sikur une paskam nderhy te prish shenjat e gishtave te Stresit. Nje shpifje e radhes e felliqur. Por kur shof nga dalin keto shkrime, as nuk me shqetesojne aspak. Ndersa per sa i perket komunikimit te Stresit me Bajrat, kjo eshte e vertete se ka shkuar e ka kenduar tek lokali i tyre disa here, por ka shkuar kundrejt pageses si me gjithe te tjeret. Ju ka kerkuar leket qe i takojne. Ata qe jane te interesuar te shpifin e trillojne te shofin dhe reklamen e atyre nateve qe ka performuar aty. Mua çfaredo qe shkruajne e provokojne nepermes shkrimit te tyre, e cilado media nuk e kane shansin ma te vogel te bie pre e provokimeve te tyre. Ju falenderoj shume”.1
Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas