Aktualitet

Salianji poston videon: Si të bën të pasur njohja me ministrat e Ramës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:31 - 25/10/20 |
mapo.al

Ish-deputeti i PD, Ervin Salianji ka ironizuar ministrin Arben Ahmetaj, ndërsa ky i fundit në emisionin “Opinion” tha se mund të hajë dhe të pijë me biznesmenë dhe çfarë problemi ka këtu.


Salianji në videon e Ahmetaj ka vendosur edhe shifrat që fiton Salillari nga darkat me Ahmetaj. Sipas tij, Salillari fiton nga buxheti i shtetit mbi 79 mln euro.


“Pi, rri, ha se shoqnia me mafiozë këto ka.Njohja me ministrat e Ramës hap portën drejt pasurimit, miliona euro ???? nga paratë publike! Salillari 79.398 milion euro!


Mashtimet vazhdojnë, denonco!


Shpërndaje këtë video!’”, shkruan ish-deputeti i PD.


Etiketa: , , ,

Pas