Aktualitet

Salianji: Prova të reja për manipulimin e qëllimshëm të hetimeve
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:30 - 14/12/19 |
mapo.al

Ish-deputeti demokrat Ervin Salianji, duket se nuk ka ndërmend ta presë këmbëkryq vendimin e Gjykatës së Tiranës ndaj tij, në lidhje me dosjen “Babale”.


Në një postim në faqen zyrtare në ‘Facebook’, ai ka paralajmëruar se javën e ardhshme do të paraqesë prova të reja për manipulimin dhe devijimin e qëllimshëm të hetimeve për këtë çështje.


Postimi i plotë


Idealet ndihmojnë në përmirësimin e realitetit, shumë zgjedhin ti dorëzohen “fatit” apo realitetit të dhimbshëm, unë kam zgjedhur të luftoj. Të udhëtosh me shpresë është më mirë se të arrish diku si i dorëzuar apo i përdorur. Për shumë miq që më pyesin; gjatë javës fakte, grupfakte dhe prova të reja për manipulimin dhe devijimin e qëllimshëm të hetimeve.
Etiketa: , ,

Pas