Aktualitet

Salsano Rrapi thumbon keq kolegen: S’di as të vishet e flet për mediokritet

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:13 - 24/01/21 |
mapo.al

Aktori i “Portokallisë, Salsano Rrapi ka ironizuar me anë të një statusi në Facebook  njërën nga koleget, që duket të ketë folur për mediokritet artistik.Rrapi shkruan se i vjen të ndryshojë profesion kur lexon statuset e ndonjë aktoreje, që nuk di të lahet e as të vishet.


“Kur lexon statuset e ndonje aktoreje, qe nuk di as te lahet dhe as te vishet, qe flet per mediokritet artistik (te artisteve te tjere), te vjen te ndryshosh profesion, se te vjen turp qe ti ke te njejtin status (aktor) me te…Uhhhhhh”,- shkruan Salsano Rrapi në rrjetet sociale.
Nuk dihet se për kë i ka pasur thumbat por Salsano duket se nuk ia ka përtuar fare.
1


Etiketa:

Pas