Aktualitet

Samsung prodhon një televizor vertikal, ku mund të aksesohen rrjetet sociale


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:20 - 02/06/20 |
mapo.al

Samsung do të hedhë në treg një televizor të pazakontë që mund të rrotullohet dhe të bëhet vertikal. Ky televizor mund të përdoret edhe si telefon për të aksesuar rrjetet sociale.


Televizori do të dalë për herë të parë në shitje në SHBA dhe në Britaninë e Madhe. Televizori i quajtur Sero, rrotullohet dhe është mëse i përshtatshëm për të përdorur platformat sociale si Instagram dhe Tik Tok.


Ky televizor me një koncept të ri ofron varietet në dizajn dhe kushton 1999 dollarë.


Midis opsioneve të tjera të televizorëve që Samsung ka ofruar është edhe The Serif dhe The Frame. Serif është dizenjuar për t’u kombinuar me dhomën e njerëzve, me ndihmën e disa tipareve estetike. Ndërsa Frame është konceptuar që të duket si një vepër arti.1


Etiketa: ,

Pas