Sanitarja zhvati 8 mln lekë për pacienten me Covid – Sanatoriumi: Të hetohet!

Spitali “Shefqet Ndroqi” ka reaguar për sanitaren e arrestuar mbi të cilën rëndojnë akuzat për zhvatje ndaj një qytetareje, teksa i premtonte se do t’i vinte në ndihmë të ëmës së prekur nga koronavirusi. Në një deklaratë për mediat, “Shefqet Ndroqi”  e dënon me forcë aktin korruptiv dhe të paligjshëm të Tire Alldervishit, dhe personeli … Continue reading Sanitarja zhvati 8 mln lekë për pacienten me Covid – Sanatoriumi: Të hetohet!