Aktualitet

Sapo zbriti nga makina – Si u ekzekutua i riu me dy identitete në Durrës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:53 - 24/01/21 |
mapo.al

Zbardhen të tjera detaje nga vrasja e 32-vjeçarit, këtë mbrëmje në Durrës.I riu, i identifikuar si Jetmir Bregu, njihej dhe me emrin Ilir Kuçi.


Mapo mëson se ai është qëlluar sapo ka zbritur nga makina e tij, ndërsa shkaqet e ngjarjes mbeten ende të paqarta.
Dyshohet se i riu është i përfshirë në aktivitete kriminale.Policia e Durrësit raporton zyrtarisht se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti çasti.


Ndërkohë, autori/ët janë në kërkim nga policia, ndërsa në komisariat janë shoqëruar disa persona si dëshmitarë të ngjarjes.

6


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas