Aktualitet

Sarandë/ Ambulanca përplaset me një automjet, infermierja e plagosur rëndë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:23 - 21/09/20 |
mapo.al

Burimet në media bëjnë me dije se në qytetin e Sarandës rreth orës 04:00 të mengjesit, një ambulancë teksa po merrte një pacient është aksidentuar me një automjet tip “BMW X5” me targa angleze ,dhe si pasojë infermierja A.R., 57 vjeç, ka mbetur e plagosur rëndë.Ajo është dërguar me helikopter në spitalin e Traumës në Tiranë.


Mësohet se gjendja e saj është e rëndë.Gjithashtu mësohet se mjeti tip “BMW” ka përfunduar brenda një lokali e për pasojë është plagosur edhe drejtuesi i saj.1Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas