Sarandë – Basha: S’ka ndryshim pa larguar Ramën, socialistët të na bashkohen

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, e ka hapur turin e takimeve nëpër qytete në Sarandë. Në fjalën e tij para sarandiotëve, Basha tha se vota për numrin 9, është votë për prosperitetin ekonomik dhe mirëqenie. “E pra tetë vite me radhë nuk ka bërë asgjë dhe tani dështimi po troket prapë në derën tuja … Continue reading Sarandë – Basha: S’ka ndryshim pa larguar Ramën, socialistët të na bashkohen