Aktualitet

Sarandë – Biznesmeni bie nga shkallët, sillet me helikopter në Tiranë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:46 - 26/05/21 |
mapo.al

Një biznesmen është aksidentuar ditën e sotme në Sarandë duke pësuar dëmtime në trup, kryesisht në qafë.


Pëllumb Keqi, pronar i një hoteli në Ksamil, është rrëzuar nga shkallët aksidentalisht dhe për rrjedhojë ka pësuar trauma të ndryshme, kryesisht në qafë.


 Pas ndihmës së parë në spitalin e Sarandës, për shkak të situatës së rëndë të traumave të tij, është kërkuar ndihma e helikopterit për t’u transportuar drejt spitalit të Traumës në Tiranë.
Ende nuk dihet se si është gjendja shëndetësore e të plagosurit.1


Etiketa: , , ,

Pas