Aktualitet

Sarandë- Digjet gjatë natës një automjet


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:29 - 07/05/21 |
mapo.al

Një automjet është djegur pjesërisht gjatë natës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.3 në Sarandë, ndërsa bëhet me dije se mjeti tip “Toyota” ishte në pronësi të M.A., banues po në këtë qytet.


Sakaq grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakun që ka sjellë rënien e zjarrit.


Sarandë/Informacion paraprakMë datë 07.05.2021, rreth orës 03:00, në lagjen nr.3, Sarandë, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht një mjet i markës “Toyota”,  në pronësi të shtetasit M. A., banues në Sarandë.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas