Aktualitet

Sarandë – Gjendet i pajetë një 33-vjeçar, ja dyshimet e para të policisë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:19 - 11/05/21 |
mapo.al

Një person është gjetur i pajetë në banesën e tij në lagjen nr.4 në Sarandë këtë pasdite.


Bëhet fjalë për 33-vjeçarin me iniciale R.M i cili sipas policisë duket të ketë ndërruar jetë për shkaqe natyrale pasi në trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur ngjarjen.Njoftimi i policisë
Sarandë/ Informacion paraprakSot, rreth orës 14:30, në lagjen nr.4, Sarandë, është gjetur në banesë nga familjarët, pa shenja jete shtetasi R. M., 33 vjeç, i cili nga të dhënat e para dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Nga kqyrja paraprake e trupit të tij, nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Lexo edhe :  Magazina e kthyer në laborator kanabisi, arrestohen 2 punonjës të OSHEE

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas