Aktualitet

Sarandë/ Të shtëna me armë zjarri pranë një lokali
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:06 - 06/08/20 |
mapo.al

Këtë mbrëmje në Sarandë janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri pranë një lokali.


Dyshohet se është shkëmbyer zjarr në kodrën mbi rrugën e 5 të qytetit.


Policia shprehet se ende nuk dihet sakësisht se me cfarë është qëlluar.


Forca të shumta policore kanë shkuar në vendngjarje dhe nga raportimet në media në vendngjarje nuk janë gjetur gëzhoja.


Lajm i mirë është se nuk ka asnjë të plagosur.Etiketa: , ,

Pas