Kronika

Sarandë/ Zjarr i frikshëm në zonën e Marinës (FOTO+VIDEO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:45 - 31/07/20 |
mapo.al

Një zjarr agresiv po zmadhohet në këto momente në zonën që njihet si Marina, në qytetin e Sarandës.


Bëhet fjalë për nje territor pranë ish-repartit ushtarak.


Zjarri ka tendencën për të shkuar lart në mal dhe mund të marrë përmasa të frikshme nëse nuk ndalohet.
Etiketa: ,

Pas