Aktualitet

“Satelitë të Shqipërisë në hapësirë”, humor në rrjet pas deklaratës së Ramës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:25 - 14/10/21 |
mapo.al

Premtimi i kryeministrit Edi Rama se vitin e ardhshëm do të dërgohen në hapësirë dy satelitë “Albania 1” dhe Albania 2” ka sjellë reagime të shumta në rrjet.


Rama e bëri këtë deklaratë gjatë fjalës së tij në Kuvend ditën e sotme, që u shoqërua me të qeshura nga radhët e opozitës.


Ndërkohë, kaq ka mjaftuar, dhe faqet e njohura satirike kanë ironizuar deklaratën e Ramës, duke prodhuar meme.Shihni fotot e mëposhtme!
<
>
243275740_2046685142146760_7293753472190780228_n-640x530 245486547_10159285945068361_7724739859314757871_n 245499405_2046598535488754_9156823976766928826_n 245594671_4609409702435459_335968647662730549_n-640x442 245661100_2046588915489716_7254654481581103600_n-640x320 fwfwf-640x328 (1) 245642586_2046672292148045_695453862237790478_n-640x350 u

LEXO EDHE:Nga satelitët, te paga e të rinjve 8 mijë euro, deklaratat e bujshme të Ramës

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas