Aktualitet

Sauk/ Shpërthen në ecje automjeti, shpëton drejtuesi i tij


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:40 - 12/06/19 |
mapo.al

Një automjet është përfshirë nga flakët si pasojë e një shpërthimi të fuqishëm. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë, afër TEG-ut. Si pasojë e shpërthimit, fatmirësisht nuk ka pasur dëme në njerëz, por vetëm materiale. Mësohet se shpërthimi ka ardhur si pasojë e një defekti teknik. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.


1


Etiketa: , ,

Pas