Aktualitet

“S’bën hajër ky vend sa të ketë Tire në Shëndetësi e Tore në Qeveri!”
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:40 - 14/01/21 |
mapo.al

Ylli Dylgjeri ka sjellë një koment epik në Facebook si reagim ndaj situatës që është krijuar në vend nga pandemia dhe nga keqqeverisja e Rilindjes.Dylgjeri i është referuar edhe skandalit të fundit në spitale, ku një sanitare te spitali COVID2, “Shefqet Ndroqi” u denoncua se i kishte zhvatur një pacienteje me koronavirus, mbi 8 milionë lekë.


Sanitarja quhet Tire Alldervishi dhe familjarëve të pacientes me COVID, i ishte prezantuar si infermiere.S’bën hajër ky vend sa të ketë Tire në Shëndetësi e Tore në Qeveri!”- shkruan Ylli Dylgjeri në statusin e tij në Facebook.1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas