Rama darkë me Vuçiç dhe Zaev (FOTO+VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Novi Sad të Serbisë, ku ka takuar presidentin serb Aleksandar Vuçiç dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Pas takimeve, Rama ka darkuar me Vuçiç dhe Zaev, të cilëve iu është bashkuar dhe kryeministrja serbe, Anna Brnabiç. Në përfundim të takimit dy ditor, pritet që të tre liderët … Continue reading Rama darkë me Vuçiç dhe Zaev (FOTO+VIDEO)