ShowBizz

S’do ta besoni sa kushtojnë dy byzylykët e Xhensila Myrtezajt

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:17 - 22/06/20 |
mapo.al

Disa ditë më parë, Xhensila Myrtezaj postoi një foto ku nuk mund të mos tërhiqnin vëmendjen dy byzylykë që ajo mbante në duart e saj. Një ishte i markës Van Cleef & Arpels dhe një tjetër i markës Hermes – të dyja marka luksoze dhe mund t’jua marrë mendja që kanë kushtuar shumë.


Megjithatë, nuk mund ta mohojmë sa shumë u çuditëm kur mësuam që byzylykët kapnin një vlerë shumë më të madhe nga sa e kishim menduar.


Faqja What They Wearing ka postuar çmimet e byzyklykëve dhe ai i Van Cleef & Arpels kushton as më pak e as më shumë se 3750 euro, ndërsa byzylyku Hermes kushton 550 euro.


Në total dy byzylykët kapin vlerën 4300 euro.Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas