ShowBizz

Se kanë pranuar kurrë lidhjen, Hoxha i komenton publikisht Çiljetës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:15 - 11/09/19 |
mapo.al

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe futbollisti Alban Hoxha po përjetojnë prej kohësh një histori dashurie, ndonëse nuk e kanë pranuar kurrë publikisht. Mirëpo, Albani i ka komentuar Çiljetës së fundmi në një video të postuar në rrjetin social “Instagram” dhe këngëtarja nuk ka ngurruar t’ia kthejë. Një emoji me zemër dhe një buzëqeshje, ky është komenti i ëmbël i portierit Hoxha.


Risjellim në vëmendje se Çiljeta publikoi pak ditë më parë, në po të njëjtin rrjet social, një video ku shfaqej me motrat e Albanit. Ishte pikërisht ky postim që ngjalli dyshimet e para se çifti tanimë gjendet në një stad më serioz të lidhjes.


https://www.instagram.com/p/B2Osu-VgeTh/
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas