KMR

Se kush i pa as që duan t’ja dinë, çifti bën seks në ballkon, por fqinjët e filmojnë të gjithën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:15 - 05/10/18 |
mapo.al

Çifti aq shumë ishte i etur për seks saqë nuk u ka interesuar aspak kureshtja e fqinjëve të cilët nuk i ndanin sytë nga ata të dy.


Pasi ata e kryen punën e tyre në ballkon, u kthyen pa nxitim përsëri në apartament, të painteresuar për atë nëse dikush mund t’i ketë regjistruar dhe ku do të përfundojë videoja e tyre.


Ngjarja ka ndodhur në Beograd, ndërsa video e regjistruar nga banorët ka marrë shumë klikime në internet.Shikojeni:
1
Etiketa: , , ,

Pas