Kryesore

Seanca e të enjtes vazhdon me të njëjtin stil: Opozita bllokon foltoren


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:22 - 31/05/18 |
mapo.al

Me nisjen e seancës plenare këtë të enjte, opozita ka bllokuar sërish foltoren e Kuvendit.


Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, ka ndërprerë seancën dhe ka bërë ironi me bllokimin e seancës nga ana e opozitës.


Ruçi tha se ky është një ritual i përsëritur nga deputetët e opozitës.Menjëherë pas ndërprerjes, kryedemokrati Lulzim Basha ka vijuar transmetimin e fjalës së deputetes Albana Vokshi në faqen e tij në Facebook.
1
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas