KMR

Seks, drogë dhe sherre, britanikët “dinë” si të festojnë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:36 - 27/08/18 |
mapo.al

Sherre nga klubet e natës dhe duke u mbajtur tek miqtë e tyre, këto janë disa prej pamjeve që vijnë pas disa mbrëmje feste gjatë fundjavës në qytetet britanike.


Duke përfituar nga tre ditë pushim, ata janë dorëzuar para gotave pa fund të të alkoolit, e për disa nuk kanë bërë përjashtim përdorimi i lëndëve narkotike.


E fotot e mëposhtme tregojnë se shumë prej tyre e kanë tepruar jo vetëm me alkoolin e lëndët narkotike, por edhe me sjelljen e tyre, duke i hapur jo pak punë policisë.


 


<
>
0 1-34 3-27 4-26 4F6D522000000578-6101645-image-m-11_1535354474246 5-21 6-16 7-14 8-13 9-11 11-10 12-10 13-8 14-8Etiketa: , , ,

Pas